O Atopicin

Atopicin - zestaw na AZS
Zamów Atopicin

Dermokosmetyki marki Atopicin przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry atopowej. Kosmetyki doskonale sprawdzą się jako środek profilaktyczny, hamujący nawrót atopii, jak i aktywna pomoc w łagodzeniu przebiegu schorzenia. Kompozycja emolientów doskonale wpisuje się w potrzeby skóry atopowej, wrażliwej. Efektywność działania produktów wynika z ich starannie opracowanych formuł, w których bazą są roślinne oleje i masła, dodatkowo dopełnione ekstraktami roślinnymi i witaminami. Emolienty wykazują wysoką skuteczność, natychmiastowe uczucie ulgi i ukojenia skóry atopowej, dla której głównym wyzwaniem jest przesuszenie i nadmierne łuszczenie się naskórka. Stosowane kompleksowo dermokosmetyki Atopicin, chronią naturalną barierę lipidową skóry, wspierają jej regenerację i odbudowę, a ponadto zapobiegają stanom zapalnym.

Kosmetyki oparte na naturalnych składnikach

Produkty z serii Atopicin to kosmetyki, których skład oparto na substancjach naturalnych pochodzenia roślinnego. Główną bazą dla poszczególnych emolientów są wartościowe oleje. Ich kompilacja z masłami, ekstraktami roślinnymi i witaminami to porcja niezbędnych składników odżywczych, nawilżających i ochronnych, których potrzebuje skóra atopowa.
Starannie opracowana kompozycja substancji naturalnych w produktach Atopicin działa kompleksowo, wszechstronnie i profilaktycznie. Każdy z kosmetyków skutecznie łagodzi dolegliwości, a stosowane razem, aktywnie uzupełniają swoje działanie. W rezultacie Atopicin przynosi ulgę i przywraca komfort w codziennym życiu. Neutralne pH dermokosmetyków to również gwarancja ich bezpieczeństwa i całkowitej tolerancji, również skóry bardzo wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

W czym tkwi wyjątkowość działania produktów do skóry atopowej Atopicin?

Emolienty Atopicin to przede wszystkim wyjątkowy i unikalny skład, w którym znajdziemy najbardziej wartościowe oleje i masła. Właśnie tych substancji skóra atopowa potrzebuje najbardziej. Zależało nam jednak, by połączyć składniki, które najefektywniej złagodzą dolegliwości atopii i stworzą na powierzchni skóry skuteczną barierę ochronną. Każdy z preparatów Atopicin doskonale spełnia to zadanie, a razem fantastycznie odbudowują i koją skóręmówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde.

Jak efektywność działania dermokosmetyków Atopicin ocenia specjalista kosmetolog?

Skóra atopowa, bardzo sucha lub wręcz przesuszona pozbawiona jest nie tylko wody, ale naturalnego płaszcza hydrolipidowego. Zadaniem kosmetyków emoliencyjnych jest więc dostarczenie niezbędnej dawki nawilżenia, ale też ochrona i regeneracja uszkodzeń. Kosmetyki Atopicin zawierają dokładnie te składniki, które w przypadku atopii są niezbędne do pielęgnacji i ukojenia skóry. Dodatkowo są delikatne, a ich pH jest tolerowane również przez najbardziej wymagającą skóręmówi Karina Pietrzela, kosmetolog

W trosce o zwierzęta i środowisko naturalne

Dermokosmetyki Atopicin na żadnym etapie produkcji i badań nie były i nie są testowane na zwierzętach. Całkowicie sprzeciwiamy się tego typu praktykom. Produkcja kosmetyku powstaje w całkowitym poszanowaniu dla zwierząt.

Wypróbuj nasze produkty do skóry atopowej i przekonaj się jak odmienią Twoje życie!